KURUMSAL
Tuğra Yemek | SAMSUN

18.05.2009 tarihinde Samsun Terme’de Hacıkocaalioğlu Tarım Otomotiv İnş. San. Tiç .Ltd. Şti adı altında kurulmuştur ve ticari faaliyetlerine başlamıştır. .Tuğra Otomotiv adı altında 2.el otomotiv satıcılığı yapmak ve servis hizmetleri vermek amacıyla kurulmuş bir ticari şirkettir. Kurulduğu günden günümüze kadar, profesyonel kadrolar ile tamamen profesyonelce yönetilmesi, kuruluşumuzun yönetim anlayışındaki farklılığın en belirgin özelliklerindendir.

TUĞRA OTOMOTİV şu anda hem 0 km araç satışı hem de ikinci el araç satışı faaliyetini sürdürmektedir. Uzman kadromuzun sizler için titizlikle inceleyerek aldığı ikinci el araçlarımızı şubemizde beğenilerinize sunmaktadır.

Firma 2010 yılında gelişen ekonomik şartlar ve ihtiyaçlar dogrultusunda otomotiv sektörü yanında onun ayrılmaz bir parçası olan lastik ve jant alanına girmeyi karar almış ve bu çerçevede toptan ve parakende spot yerli ve yabancı lastik markaları satışına başlamıştır.ilerleyen süreçte Tatko Holding bünyesinde faaliyet gösteren Sertaş lastik iştirakı olan LastikPark ‘ın Terme bayiliğini almış bünyesine michelin ,goodyaer,pirelli,continantel bayiliklerini katarak gücüne güç katmıştır. Firma, 2011 yılında almiş olduğu karar ile mevcut yatırımlarına bir yenisini eklemiş TUĞRA TUR adı altında Servis ve personel taşımacılığı alanına girmiş bünyesine araç takviye etmiştir. taşımacılıkta yüksek performans ile hizmetlerini sürdürmekte olup, nicelik olarak büyüyüp daha fazla kar yerine; nitelik olarak kaliteyi arttırmayı tercih etmiştir.

Günün 24 saati birçok fabrika, işyeri ve okula bünyesinde kiralık olarak çalıştırdığı ve şirket öz malı olan TSE normlarındaki araçlarıyla hizmetin aksamaması ve kaza oranı sıfır olarak hizmet vermektedir. Firmamız hizmet sunumu esnasında servis için 2012 yılında Ulaştırma Denizcilik Haberleşme Bakanlığı’nın almış olduğu karar çerçevesinde taşımacılık için D4 belgesi almış bu kapsamda tüm servis ve personel taşımacılık faliyetlerini onaylı, her türlü izinleri alınmış tüm ferdi ve özel kaza sigortaları ve kaskoları yapılmış araçlarıyla kurmuştur.

Firmamız bu güne kadar vermiş olduğu hizmetlerle, hizmette daima güveni ve kaliteyi ön planda tutarak, taşımacılıkta çağdaş şirket anlayışı geliştirmeye çalışmıştır. Seçkin referanslarımıza vermiş olduğu hizmetler ile kazanılan kaliteli hizmet anlayışının yanında firma yönetim kadrosu taşımacılık sektöründe tecrübe kazanmış, ayrıca toplum içerisinde sosyal faaliyetler göstermekte olan seçkin yöneticilerden oluşmaktadır.

Firma 2011 yılında almış olduğu karar ile Temizlik hizmeti ve sosyal hizmetler konusunda grup bünyesinde TUĞRA TEMİZLİK adı altında faaliyetlerine başlamıştır. Temizlik hizmeti anlayışımızda, müşterilerimizin istekleri ile profesyonel birikimimiz ortak bir paydada buluşmaktadır. Temizlik hizmeti verilecek alanın gereklilikleri, müşterinin beklentileri ve alanın ihtiyacı olan temizlik şekli birleşmektedir . Tuğra Temizlik , en son teknoloji ürünü olan ekipmanlar, alanın ihtiyacını en uygun karşılayacak makineler, en kaliteli kimyasal temizlik ürünlerini kullanmaktadır. Temizlik makinelerimiz ve kimyasallarımız sektörün lider kurumlarından temin edilmektedir.Buğün özel ve kamu alanında bir çok kuruluşun işlerini yapmaktadır.

Firma 2012 yılı gelişen ekonomik şartlar ve bölge ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak faaliyet alanlarına bir yenisi daha ekleme kararı almış ve TUĞRA YEMEK adı altında hazır yemek ve catering hizmetlerine başlamıştır. İş Merkezleri, fabrikalar, eğitim kurumları ve sağlık kurumlarına toplu yemek ve destek hizmetleri veren ve sektöründe lider olmayı hedefleyen Tuğra Yemek; her gün kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri için kendisine güvenen binlerce kişiye yemek hazırlıyor, içeceklerini sunuyor, konuk ağırlama hizmetleri sağlıyor. Giderek çok daha fazla müşteri, tesislerinin korunması, temizlenmesi, rutin teknik bakımlarının yapılması, resepsiyon ve ofis hizmetlerini yürütmesi konusunda Tuğra ‘ya güveniyor.